Proje
Hakkında

LOCA 87 - GRANDPERA | Ayrıcalıklı bir yaşam tarzına hazırmısınız?


Adres : Ertuğrulgazi Mah. Kozluca Yolu İNEGÖL / BURSA

Teslimat : 2025 ilk çeyreği

M2'ler : 152 m2 Daireler

Fiyatlar : Lütfen sorunuz...

Proje : 87 Daire - 7 Blok - Kapalı / Açık Otopark - Sosyal Tesis - Yeşil Alan


Yıllardır İnegöl’ün çesitli bölgelerinde özgün projelere imza atmıs olan uzman ekibimizle GRANDPERA LOCA serüvenimizin hazırlıklarına yaklasık 2 yıl önce basladık. Her biri kendi alanında deneyimli ve enerjik olan proje ekibimiz,her noktasında ayrı bir tasarım, emek ve özen içeren GRANDPERA LOCA 87 projesini gururla tamamladı.Ortaya çıkan sonuç ise hepimiz için heyecan verici oldu.

Çocukların güvenle zaman geçirebilecekleri çocuk aquaparkı , mini golf , basketbol ve futbol alanları, bahçe strancı , kapalı ve acık havuz , masa tenisi ve bilardo ,ayak tenisi çocuk oyun parkı ve açık alanlardaki oturma bölümleri, yaya öncelikli site içi dolasımagı tasarımı tamamlayıcı ögeler olarak sunuluyor. Her bir konut biriminin manzarasını kapatmadan kesintisiz biçimde yöneldigi ana yerlesim kurgusu, gün ısıgının konutların her bir mahaline cömert bir biçimde ulasmasına olanak saglarken, dogal hava sirkülasyonu,yerlesimi ferah ve çevreci bir nitelikle birlestiriyor.

Proje kapsamında çocuk oyun alanları, spor alanları, kapalı sosyal tesis, peyzaj düzenlemesi sizleri bekliyor.Kullanıslı ve rahat kapalı otopark sistemi, güvenlik altyapısı, günümüz teknolojileri en optimum düzeyde projede degerlendirilerek, bir bütün olarak ele alındı.

Grandpera Bulvar 45

E-Bülten

Adınız
Soyadınız
E-Mail Adresiniz

Pera Aesthetic

Pera Aesthetic dergisi ile yaşam alanlarınızı
değerlendirecek estetik bilgiler sunuyoruz.

ABONELİK FORMU